معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از پروژه های در دست اقدام شرق استان بازدید کردبه گزارش روابط عمومي اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان،معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از جاده های روستایی و پروژه های در دست اقدام شهرستان میناب بازدید کرد.

 

به گزارش صبح ساحل، در این بازدید که فرماندار شهرستان میناب و جمعی از دهیاران و بخشداران منطقه نیز حضور داشتند با بررسی جاده های روستای هشتبندی ، مقرر گردید با پیگیری از سوی معاونت راهداری اداره کل استان لوله پیش ساخته تهیه شده و در اختیار دهیاری روستای چراغ آباد قرار گیرد تا با رفع ایرادات این جاده ، افزایش ایمنی کاربران جاده ای در این مسیر روستایی را موجب شود.
میرداد میردادی با اشاره به پیشرفت های خوب پروژه رو به اتمام پل 95 دستگاه ابراز داشت: اتمام این پروژه می تواند موجب افزایش رفاه مردم منطقه و تسهیل عبور و مرور در محور میناب – سندرک شود.
وی گفت: مسائل ومشکلات موجود در حوزه راهداری وتکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان میناب را از مهمترین اولویت ها عنوان کرد و اظهار داشت با تکمیل پروژه های حوزه راهداری بخش عمده ای از مشکلات شهرستان رفع می شود.

  معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از پروژه های در دست اقدام شرق استان بازدید کرد

  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با حضور در محورهای مواصلاتی بخش توکهور از نحوه زیر سازی جاده روستایی طرح ملی ابرار امیرآباد در این حوزه بازدید کرد و افزود: درزگیری  و لکه گیری این محور توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میناب انجام میگیرد و روکش آسفالت نیز در حال  پیگیری است.
در ادامه همچنين ميرداد ميردادي باتفاق فرماندار وي‍ژه شهرستان ميناب و رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي اين شهرستان از طرح در حال انجام بهسازي محور ميناب به بشاگرد حد فاصل شهرك 95 دستگاه به سه راهي راونگ بازديد بعمل آوردند كه موجب رضايت فرماندار و هيئت همراه گرديد.
میردادی همچنین از اجرایی شدن روکش آسفالت محور میناب به هشتبندی حدفاصل سرنی جعفر آباد خبر داد و تصریح کرد این کار به زودی انجام خواهد شد.

 معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از پروژه های در دست اقدام شرق استان بازدید کرد

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها