۱۳۸ کیلو حشیش در میناب کشف شدفرماندهی انتظامی استان هرمزگان از کشف ۱۳۸ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر حشیش طی یک عملیات پلیسی در شهرستان میناب خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب در اجرای طرح های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی شهرستان یک بارانداز مواد مخدر را در یکی از مناطق جنگلی این شهرستان شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران با تشکیل اکیپی ضمن هماهنگی با مقام قضایی به محل اعزام و  در و در بازرسی از مخفیگاه  و با انداز قاچاقچیان ۱۳۸ کیلو ۳۰۰ گرم مخدر حشیش بصورت بلاصاحب که به طرز ماهرانه ای در زیر درختان مخفی شده بودند کشف وتلاش آنان برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:ایلنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها