کشف ۳۸ دستگاه استخراج بیت کوئین قاچاق در کیشفرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از کشف ۳۸ دستگاه استخراج بیت کوئین (ماینر) قاچاق به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، سرهنگ علی اصغر جمالی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در محلی مشخص، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام شدند و در بازرسی از محل ۳۸ دستگاه دستگاه استخراج بیت کوئین قاچاق کشف کردند.

سرهنگ جمالی با اشاره به اینکه ارزش ریالی دستگاه ها توسط کارشناسان ۳ میلیارد ریال تعیین شده است، گفت: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و اقدامات میدانی، متهم را شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان خاطر نشان کرد: استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال بدون داشتن مجوزهای قانونی جرم است و  پلیس با کسانی که در این زمینه فعالیت غیر قانونی داشته باشند برخورد جدی و قاطعانه می کند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها