جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در امارات و کویت؛

شناسایی239 نفر بیمار مبتلا به کرونا در امارات/ کرونا جان 4 نفر بیمار کووید 19 در کویت را گرفتمقامات بهداشتی امارات و کویت به جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا در این دو کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس پرداختند.

به گزارش صبح ساحل، مقامات بهداشتی امارات در گزارش روزانه خود درباره کرونا به موارد جدید ابتلا به کرونا در این کشور اشاره کردند. بر اساس این گزارش؛ با ابتلا ۲۳۹ نفر دیگر به کرونا طی ساعات گذشته در امارات، شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۶۰ هزار و ۹۹۹ نفر رسید. مقامات بهداشتی امارات اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته، فوتی ناشی از کرونا در این کشور ثبت نشده است تا شمار فوتی ها در عدد ۳۵۱ نفر باقی بماند.

از سوی دیگر با بهبودی ۳۶۰ نفر دیگر از چنگال کرونا، شمار بهبودیافتگان از این ویروس کشنده در امارات به ۵۴ هزار و ۶۱۵ نفر رسید. از سوی دیگر وزارت بهداشت کویت از ۴۶۳ مورد جدید ابتلا کرونا در این کشور خبر داد تا شمار مبتلایان به ۶۷ هزار و ۹۱۱ نفر برسد. همچنین طی ساعات گذشته ۴ نفر دیگر در کویت بر اثر کرونا فوت کردند تا شمار فوتی های ناشی از کرونا در این کشور به ۴۵۷ نفر برسد. وزارت بهداشت کویت اعلام کرد که با بهبودی ۶۸۸ نفر دیگر از چنگال کرونا، شمار بهبود یافتگان در این کشور به ۵۹ هزار و ۲۱۳ نفر رسید.

منبع:مهر
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها