آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در بندرلنگهفرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه از برگزاری دومین گام مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه توسط قرارگاه طرح تحول شهید بشگردی‌زاده محله رودباری خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، اسحاق مؤذن‌نسب عصر امروز در بندرلنگه از برگزاری گام دوم مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه توسط قرارگاه طرح تحول شهید بشگردی‌زاده محله رودباری خبر داد.

وی افزود:در این مرحله تعداد 200 بسته معیشتی شامل برنج، مرغ، روغن، ماکارونی، سویا و... بین اقشار آسیب‌پذیر و هم‌چنین متضررین از کرونا در بندرلنگه توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه یادآور شد: در لبیک به فرمان مقام معظم‌ رهبری، بسیج و سپاه در برگزاری رزمایش مواسات پیش‌قدم شدند و یا کمک دیگر دستگاه‌ها در دو مرحله و چندین گام اقدام به توزیع بسته‌های کمک معیشتی نمودند.

مؤذن‌نسب بیان داشت: درگام‌های بعدی تهیه لوازم‌التحریر و لباس دانش‌آموزان نیازمند نیز در برنامه‌های بعدی رزمایش مؤمنانه را پیگیری می‌کنیم.

وی یادآور شد: از دفتر امام جمعه، فرمانداری، منطقه پنجم نیروی دریایی، ستاد اجرائی فرمان امام خمینی(ره) و سایر دستگاه‌های اجرائی، خیرین و مردم جهت برگزاری هر چه بهتر این رزمایش تقدیر و تشکر می‌کنیم.

حجت‌الاسلام مجتبی چاووشی اظهار کرد: رزمایش مواسات اعلام همبستگی ملت ایران بود و مردم بندرلنگه هم در این مدت ولایتمداری خود را با لبیک به خواسته مقام معظم رهبری بیش از پیش نشان دادند.

وی افزود: در بحران کرونا و تعطیلی برخی از مشاغل، تعدادی از خانواده‌ها دچار آسیب اقتصادی شدند و رهبر معظم انقلاب برای جبران آن دستور اجرای رزمایش کمک مؤمنانه را از روز نیمه شعبان صادر کردند  که این اقدام نیکو تا به امروز در مراحل مختلف برگزار شده و همچنان ادامه دارد.

مسؤول قرارگاه طرح تحول محله رودباری شهید بشگردی‌زاده عنوان داشت: این گام رزمایش با همکاری بسیجیان و اهالی خوب محله رودباری برگزار شد که جا دارد از این مردم ولایی و همیشه در صحنه تقدیر و تشکر کنیم.

منبع:فارس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها