رضایی، مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان:

آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهای 3 و 4 مهرماه برگزار می شودمدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و4 مهرماه خبر داد.
به گزارش  صبح ساحل، «آرش رضایی»،مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در رشته‌های عمران، معماری، مکانیک، برق، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک همزمان با سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه 3 و 4 مهرماه در شهرهای بندرعباس و کیش برگزار می‌شود.
رضایی با بیان اینکه تعداد شرکت کنندگان در هرمزگان ۳ هزار و 283 نفر است، افزود: برای پذیرفته شدگان در این آزمون، پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، پروانه اشتغال به کار صادر می‌شود و این افراد می‌توانند فعالیت رسمی خود را آغاز کنند.
وی افزود: داوطلبان هرمزگانی در 3 حوزه پیش بینی شده با رعایت پروتکل های بهداشتی مطابق با دستورالعمل های ستاد ملی کرونا به رقابت خواهند پرداخت.
داوطلبان شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسان می‌توانند کارت ورود به جلسه را با مراجعه به سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به نشانی اینترنتی www.inbr.ir دریافت کنند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها