قانون اداره مناطق آزاد اصلاح می شودرئیس فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی در دیدار با اعضای شورای شهر کیش از اصلاح قانون اداره مناطق آزاد کشور خبر داد.

 به گزارش صبح ساحل، معصومه پاشایی بهرام در این دیدار با اشاره به کاستیها و برخی نارساییهای قانون اداره مناطق آزاد کشور گفت: فراکسیون مناطق آزاد، طرح اصلاح قانون چگونگی مناطق آزاد را به مجلس ارائه کرده است.

به گفته پاشایی بهرام، با گذشت ۲۷ سال از تصویب قانون مناطق آزاد و با توجه به تجارب سه دهه اخیر این مناطق، در اصلاح این قانون باید منافع تولید ملی، اشتغال و توسعه پایدار مناطق آزاد در نظر گرفته شود.

نماینده مردم مرند و جلفا در این دیدار بر نقش بی بدیل شورای شهر در همکاری و تعامل با نمایندگان مجلس و اعضای فراکسیون مناطق آزاد برای اصلاح برخی موارد قانون مناطق آزاد تاکید و خاطر نشان کرد: موضوعات معیشتی، اشتغال ساکنان و توسعه همه جانبه مناطق آزاد از جمله مسائل مورد توجه فراکسیون مناطق آزاد است.

در ابتدای این دیدار که در محل دفتر شورای شهر کیش برگزار شد، محمد طاهری رییس شورای شهر کیش ضمن ارائه گزارش کوتاهی از برنامه ها، عملکرد و اهداف این شورا، از رئیس فراکسیون مناطق آزاد و دیگر نمایندگان مجلس درخواست کرد نسبت به قوانینی که منجر به توسعه، ایجاد اشتغال، کارآفرینی و معیشت مردم می شود و همچنین اصلاح موضوع اخذ مالیات از کارکنان و کارمندان مناطق آزاد مصوباتی داشته باشند.

شایان ذکر است، شورای شهر کیش از پنج عضو "محمد طاهری،ایرج شرف زاده بدریه بحرینی، محمد شرفی و محمد جاسم پور " تشکیل شده و آخرین سال فعالیت خود را سپری می کند.

منبع: ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها