رییس کل دادگستری استان هرمزگان خبرداد

ورود دستگاه قضا به حادثه مرگ کارگران شرکت پودر ماهی صبا مجد قشمرئیس کل دادگستری استان هرمزگان از تحقیقات قضایی در خصوص جان باختن چهار نفر از کارگران در جزیره قشم خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع سانحه در شرکت پودر ماهی صبا مجد قشم که متأسفانه منجر به جان باختن چهار نفر از کارگران و مصدومیت یک نفر شد با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان در محل و به منظور صیانت از سلامت دیگر کارگران و همچنین انجام تحقیقات کارشناسی و اعلام نظریه پزشکی قانونی، دستورات قضایی لازم صادر شد.

وی در ادامه ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده های داغدار این کارگران شریف اعلام کرد: دستگاه قضایی با جدیت و قاطعیت تحقیقات لازم را به منظور شناسایی عوامل مؤثر در این سانحه دلخراش انجام می دهد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی ناشی از عدم رعایت موازین فنی با متخلفان برخورد خواهد کرد.

روز گذشته 4 نفر از کارگران شرکت پودر ماهی صبا مجد قشم بر اثر استنشاق گاز موقع پاکسازی دیگ بخار دچار خفگی شدند. حدود ۱۵ سال پیش نیز حادثه‌ای مشابه آنچه رخ داد که سبب مرگ تعدادی از کارگران این شرکت شده بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها