از آغاز طرح پایش کالا

۴ هزار بازرسی از واحدهای صنفی هرمزگان انجام شدرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: از آغاز طرح پایش کالا و خدمات بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ بازرسی در سطح استان انجام شده است.

به گزارش صبح ساحل به نقل از بازار، خلیل قاسمی اظهار کرد: در مدت یک هفته ۴۵۴ پرونده با ۶۴۰ بند تخلف تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی ارزش ریالی این پرونده ها را بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۲۵ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این مدت ۱۱۷ پرونده توسط تعزیرات حکومتی رسیدگی شده است.

قاسمی بیان داشت: از ابتدای طرح ۵۶ گشت مشترک با ارگانهای ذیربط صورت گرفت که ۱۰ واحد صنفی به دلیل تخلف پلمب و یک واحد به نصب پارچه جهت اطلاع عموم، محکوم شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان یکی از موارد مهم در همراهی این طرح را مردم دانست و افزود: در این مدت ۲۲۷ گزارش به ستاد خبری توسط شهروندان ثبت و ضبط شده است که با توجه به دقت شهروندان، در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با اعلام به سامانه تلفنی ۱۲۴ ما را در رصد بازار یاری کنند.

وی تصریح کرد: بازرسی ها از مراکز نگهداری کالا همچون انبارها وسردخانه ها، میادین میوه وتره بار، نانوایان و دیگر صنوف همچنان ادامه دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها