اعمال جریمه نقدی بازدارنده به اصناف قشم در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتیرئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا در قشم از جریمه نقدی بازدارنده اصناف مختلف از جمله نانوایی‌ها در صورت مشاهده عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، علیرضا نصری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنابر آخرین تصمیم ستاد کرونا اقامه نمازجماعت در دستگاه‌های اجرایی که از فضای کافی برخوردار هستند بلامانع است.

وی افزود: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تعیین بازرسی برای نظارت مستمر بر رعایت پروتکل‌ها در اقامه نماز جماعت دو شرط اجرای این مصوبه می‌باشد.

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا در قشم تصریح کرد: همچنین در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، فعالیت تالارها در سطح شهرستان با نظارت شدید ناظران دانشگاه علوم پزشکی و میراث فرهنگی بلامانع اعلام می‌شود.

نصری ادامه داد: بدیهی است در صورت گزارش ناظران مبنی بر عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از فعالیت تالار متخلف جلوگیری به عمل می‌آید.

وی گفت: اعمال جریمه نقدی بازدارنده در انتظار صنوف مختلف از جمله نانوایی‌هایی است که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها