اولین پرواز تجاری مستقیم از دبی به تل‌آویو انجام شدمنابع از اولین پرواز تجاری مستقیم از دبی به تل‌آویو پس از امضای توافق عادی‌سازی میان امارات و رژیم صهیونیستی خبر دادند.

   

به گزارش صبح ساحل، شرکت هواپیمایی «فلای دبی» امارات اولین پرواز تجاری مستقیم خود را از دبی به تل‌آویو انجام داد.

این پرواز دو ماه بعد از اعلام توافق عادی‌سازی روابط میان امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی تحت نظارت آمریکا، صورت می‌گیرد.

سخنگوی فرودگاه دبی که یکی از بزرگترین فرودگاه‌های جهان است به فرانس پرس گزارش داد که صبح امروز (پنجشنبه) نخستین پرواز تجاری مستقیم از دبی به مقصد تل‌آویو انجام شد.

روز گذشته شرکت هواپیمایی «العال» رژیم اسرائیل از آغاز پرواز مستقیم به دبی از 13 ماه دسامبر خبر داد.این شرکت تصریح کرد: هر هفته 14 پرواز به امارات خواهیم داشت که سه پرواز آن در روز یکشنبه و پنج شنبه و 8 پرواز در سایر روز های هفته انجام می‌گیرد.

پیش از این رژیم اسرائیل با توافقنامه لغو ویزا میان رژیم صهیونیستی و امارات موافقت کرد و وزیران رژیم اسرائیل به این توافقنامه که در فرودگاه «بن گوریون» اسرائیل امضا شد، رأی دادند.

در 15 سپتامبر، امارات و بحرین توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل را با حمایت آمریکا در واشنگتن به امضا رساندند که این اقدام با مخالفت فلسطینی ها و خشم ملت عربی مواجه شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها