سرپرست معاونت سیاسی استانداری هرمزگان:

صیانت از رای مردم در انتخابات مهمترین وظیفه مجریان است سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت:مهمترین وظیفه مجریان انتخابات بی طرفی و رعایت عدل و انصاف در برگزاری انتخابات و امانتداری از رای مردم است.

به گزارش صبح ساحل،علی رئوفی در گردهمایی مشترک فرمانداران و بخشداران غرب استان با همراهی مدیران کل سیاسی، امنیتی و بازرسی استانداری با اشاره در پیش بودن برگزاری انتخابات در اوایل سال آینده افزود: ایجاد فضای مناسب برای برگزاری انتخاباتی پرشور مهمترین اولویت و ماموریت فرمانداران و بخشداران در هرمزگان است.

وی ادامه داد: ضمن پیش بینی امکانات لازم برای برگزاری انتخابات اعم از نیروی انسانی و تجهیزات از هم اکنون ، فراهم کردن شرایط مشارکت حداکثری با ایجاد فضای همدلی و برگزاری انتخاباتی قانونمند و با نشاط مثل همه انتخاباتی که تاکنون  برگزار شده است مهمترین اولویت و ماموریت فرمانداران و بخشداران است.

به نوشته ایرنا،سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهارداشت: فرمانداران و بخشداران توجه جدی به روزشمار انتخابات داشته باشند و قوانین و مقررات انتخابات را دقیق مطالعه کنند.از همین رو علاوه بر تدوین طرح امنیتی انتخابات از هم اکنون به همراه معتمدین اجرایی انتخابات مورد وثوق فرمانداران، براساس قانون و در چارچوب مقررات فرمانداران و بخشداران با هیات های نظارت و اجرایی تعامل داشته باشند.

رئوفی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، اظهار  داشت: بسیاری در تلاش هستند مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین کنند به همین خاطر انتخابات پیش رو نسبت به گذشته متفاوت است و حضور پرشور نیازمند تلاش و ایجاد فضای همدلی و وفاق است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت شروع کرونا، تصریح کرد: با وجود آبی شدن مناطق مختلف استان در صورت عادی انگاری خطر شیوع گسترده دوباره ویروس کرونا وجود دارد  و ابتلا یک نفر می تواند تعدادزیاد از افراد  را مبتلا کند.

وی خاطرنشان کرد: رنگ بندی شهرها، شاخص های بهداشت و درمان در تعداد مبتلایان، بستری ها، ترخیص و فوتی هاست و خطر شیوع دوباره  ویروس همچنان پابرجاست و غفلت و عادی انگاری موضوع زمینه شیوع گسترده نشود.

وی تصریح کرد: طرح ملی محله محور حاج قاسم سلیمانی به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا طرح کارآمد و اثر بخشی است و ضروری است این طرح با قوت در هرمزگان تا ریشه کنی ویروس دنبال شود.

وی با اشاره به در پیش بودن دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران ستاد های دهه فجر انقلاب اسلامی را به منظور بزرگداشت سالگرد پیروز شکوهمند انقلاب و انعکاس خدمات نظام و دولت فعال کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها