اعضای هیأت اجرایی انتخابات در بندرعباس مشخص شدنداعضای 8 نفره هیأت اجرایی انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان بندرعباس مشخص شدند.

 

به گزارش صبح ساحل، دكتر عبدالحميد معنايي، محمد عسكري زاده،  علي آشوري زاده، حميد رضا محمد حسيني تختي، حميد ساعدپناه، محرم اماني، محمد آرامش و فخرالدين هاشمي به عنوان ۸ معتمد هیأت اجرایی انتخابات در بندرعباس انتخاب شدند.

فرماندار، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رییس ثبت احوال سه عضو حقوقی دیگر هیأت اجرایی انتخابات هستند.

برای برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر ، هیأت اجرایی شهرستان بندرعباس به ریاست فرماندار و عضویت رئیس اداره ثبت احوال ، رئیس آموزش و پرورش و هشت نفر از معتمدان در محدوده شهرستان تشکیل می شود این کار بدین منظور اجرا خواهد شد که این افراد زمان برگزاری انتخابات  و ترکیب عوامل اجرایی و محل استقرار صندوق رای و ... را مشخص می‌کنند و تأیید صحت انتخابات نیز در بخشی از فرآیند آن بر عهده هیأت‌های اجرایی است. در ادامه فرماندار 30 نفر از معتمدان اقشار مختلف مردم از کلیه شهرهای محدوده بندرعباس را انتخاب و از آنان دعوت می نماید و آنان در میان خود، ترکیب 8 نفره‌ای را انتخاب کرده که به همراه فرماندار ترکیب 11 نفره‌ای را تشکیل می‌دهند که زمان برگزاری انتخابات را بر عهده خواهند داشت.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها