مرزهای مسافری خوزستان همچنان بسته هستندفرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مقابله با کرونا خوزستان از بسته بودن مرزهای مسافری استان (چزابه و شلمچه) خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، ولی الله حیاتی روز جمعه گفت: بخش مسافری مرزهای خوزستان در راستای کنترل بیماری کووید ۱۹ همچنان بسته می باشند اما قسمت تجاری با رعایت پروتکل های بهداشتی  فعال و اقدامات پیشگیرانه در اولویت قرار دارد.

وی افزود: شیوع بیماری کرونا در خوزستان روند ثابتی طی می‌کند اما لازم است که مردم رعایت پروتکل های بهداشتی، ماسک زدن و عدم حضور در نشست های خانوادگی را جدی بگیرند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مقابله با کرونا خوزستان با اشاره به اینکه محدودیت‌های کرونایی ادارات استان بر اساس رنگ بندی شهرها برقرار است گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز، یک‌سوم و در شهرهای نارنجی نیمی از کارکنان باید در محل کار حاضر شوند.

وی ادامه داد: در شهرهای قرمز، اصناف گروه یک و در شهرهای نارنجی گروه‌های شغلی یک و ۲ اجازه فعالیت دارند.

حیاتی گفت: تردد خودروها از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ممنوع است همچنین بنا بر مصوبات قبلی، ورود پلاک‌ های غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی و خروج پلاک‌ های بومی از  این شهرها ممنوع است.

 

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها