فرمانده انتظامی هرمزگان:

پرستار خانگی دزد از آب درآمد/ سارق به پیرزن ۹۱ساله هم رحم نکردخانمی که در پوشش پرستار خانگی از افراد سالخورده سرقت می‌کرد، توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان میناب شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت مقادیری طلا و جواهرات و وجه نقد از یک خانم سالخورده توسط فردی در پوشش پرستار خانگی در شهرستان میناب، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

سردار جعفری گفت: سارق که پس از سرقت به استان فارس فرار کرده بود، پس از ۷ ماه به شهرستان میناب بازگشت، اما مخفیگاه وی توسط ماموران شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

او گفت: متهمه اعتراف کرد که پس از چند روز پرستاری در منزل یک خانم سالخورده ۹۱ ساله، در فرصتی مناسب با خوراندن داروی بیهوشی و خواب آور به وی ۳۰۰ میلیون ریال وجه نقد و مقادیری طلا و جواهرات قدیمی به ارزش ۷ میلیارد ریال از داخل گاو صندوق منزل سرقت کرده و  متواری شده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: سارق، طلاجات را به قیمت ۱ میلیارد ریال به یک مالخر در شهرستان میناب فروخته بود، که فرد مالخر نیز توسط ماموران شناسایی و دستگیر شد.

سردار جعفری گفت: این خانم اعتراف کرد که با همین شیوه از افراد دیگری نیز سرقت کرده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها