عملیات تخریب و بازگشایی خیابان بیست متری در محله چاهستانی‌هامدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس از تخریب ممالک برای بازگشایی خیابان بیست متری در محله چاهستانی‌ها خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، در امتداد تخریب‌های گذشته برای بازگشایی خیابان بیست متری در محله چاهستانی‌ها، تخریب املاک دیگر در مسیر نیز درحال انجام می‌باشد.

مهدی احمدی، مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس عنوان کرد: رفع مشکلات ترافیکی از اولویت‌های مهم شهرداری منطقه دو است، در این راستا در هفته جاری تخریب چهار ملک به صورت توافقی با صاحبان ممالک، صورت پذیرفت. برای اجرای این پروژه چهار ملک واقع در انتهای کوچه نخل ۳، که در مسیر اجرای طرح قرار داشتند با هدف اصلاح معبر بیست متری در محله چاهستانی‌ها تخریب شدند.

احمدی بیان نمود: تخریب املاک در مسیر اجرای پروژه همچنان ادامه دارد و با توافق با صاحبان ممالک پیش خواهد رفت. این طرح در محله چاهستانی‌ها، به منظور بازگشایی و تعریض معبر بیست متری، سهولت در عبور و مرور و رفاه حال شهروندان انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: امید است با اتمام فاز اول و اجرای فاز‌های دیگر، بتوان از ترافیک آن محدوده کاسته و با ارائه خدمات بهتر رضایت شهروندان را جلب نمود.

 عملیات تخریب و بازگشایی خیابان بیست متری در محله چاهستانی‌ها

  عملیات تخریب و بازگشایی خیابان بیست متری در محله چاهستانی‌ها

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها