امروز، آخرین مهلت ثبت درخواست خوابگاه دانشجوییدانشجویان متقاضی اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا ۲۶ شهریور مهلت ثبت نام دارند.

به گزارش صبح ساحل، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: دانشجویان دوره های روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در صورت درخواست اسکان در خوابگاه‌ها برای نیم سال اول ۱۴۰۳-۱۴۰۲ باید در سامانه جدید این صندوق ثبت نام کنند.

بر این اساس با توجه به راه‌اندازی سامانه جدید صندوق رفاه دانشجویان و لزوم ثبت درخواست اقامت توسط دانشجو برای هر نیم سال تحصیلی، آن ‌دسته از دانشجویان که درخواست خوابگاه برای نیمسال اول تحصیلی (۱۴۰۳-۱۴۰۲) دارند، باید حداکثر تا امروز  ۲۶ شهریور به سامانه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس refah.swf.ir مراجعه و درخواست اقامت خود را ثبت کنند.

طبق تاکید صندوق رفاه دانشجویان، دانشجویانی که درخواست خود را برای اسکان در خوابگاه‌ها ثبت نکنند امکان استفاده از خوابگاه برای نیمسال اول تحصیلی(۱۴۰۳-۱۴۰۲)را نخواهند داشت.

همچنین دانشجویان در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی را می‌توانند از طریق سامانه پرسش و پاسخ گلستان با کارشناس مربوطه مطرح نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها