زمین مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن برای 387 روستا الحاق شداستاندار هرمزگان از الحاق زمین ویژه طرح ملی مسکن در بیش از ۳۸۷ روستای استان خبر داد.

    

به گزارش صبح ساحل به نقل از تسنیم: مهدی دوستی، استاندار هرمزگان در جلسه شورای مسکن استان، اظهار داشت: بررسی خوبی از روند الحاق زمین به روستاهای استان انجام شده و با کارهای انجام شده در بسیاری از روستاها کمبود زمین جبران شده است. 

وی افزود: تا این لحظه برای 387 روستا زمین مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن الحاق شده و مشکل این روستاها حل شده است، اما هنوز چندین روستا درگیر کمبود زمین هستند که برای رفع این مشکل نیز باید تلاش کرد. 

استاندار هرمزگان گفت: در طرح نهضت ملی مسکن آنچه مهم است و بر آن تاکید داریم تامین تمام زیرساخت‌های مورد نیاز طرح است، باید در کنار پیشرفت طرح، زیرساخت‌هایی نظیر آب و برق نیز به سرعت تکمیل شوند و در این زمینه مشکلی نباید وجود داشته باشد. 

وی تصریح کرد: دیگر مسئله مهم ساخت مسجد و مدرسه در طرح های نهضت ملی مسکن در شهرستان‌ها است، فرمانداران موظف هستند از ظرفیت خیرین و مسئولیت‌های اجتماعی برای ساخت این مجموعه‌ها اقدام کنند. 

دوستی ادامه داد: تامین سهم آورده اولیه متقاضیان بر عهده متقاضیان است و اگر متقاضی این سهم را تامین نکرد باید از سایر جایگزینی استفاده کرد و پروژه را به سایر متقاضیانی که سهم آورده اولیه را تامین کرده‌اند تحویل داد. 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها