جشن تحلیف ۷۰ دانشجوی رشته پزشکی هرمزگانمراسم تحلیف و دانش آموختگی ۷۰ دانشجوی پزشکی ورودی سال ۹۱ دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور جمعی از مسوولان این دانشگاه و خانواده های دانشجویان در سالن شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.

مراسم تحلیف دانشجویان با قرائت سوگند نامه دانشجویی و اهدا لوح تقدیر به دانشجویان توسط مسئولان و همچنین تقدیر از نفرات برتر دانشجویی پایان یافت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان عصر شنبه در این مراسم ضمن تبریک روز پزشک به پزشکان و دانش آموختگان پزشکی، اظهار داشت: پایان تحصیلات پزشکی به معنای پایان یادگیری و مطالعه نیست؛ بلکه مقدمه ای برای کسب دانش و توسعه مهارت های بیشتر است.

دکتر عبدالعظیم نجاتی زاده افزود: نظام سلامت در حال تغییر و تحول است و شما جوانان به عنوان محور و پایه های اصلی سلامت نقش مهمی در این نظام دارید.

وی با اشاره به جایگاه رفیع علم در زندگی بشر ،گفت : علم جایگاه ارزشمندی در زندگی بشری دارد و هیچگاه با مرگ نیز فناپذیر نبوده و مشاهیر و دانشمندانی همچون بوعلی سینا علمشان در دنیا ماندگار شده است.

این مقام مسوول تصریح کرد: کسانی که علم مرتبط با حوزه های پزشکی را کسب می نمایند نقش بسزایی در ارتقا شاخصهای سلامت دارند.

نجاتی زاده با بیان اینکه در قانون از سلامت انسان به عنوان محور پایدار نام برده شده، ابراز داشت: همه کسانی که علم پزشکی را فرا می گیرند نقش مهمی در تامین و ارتقا سلامت جامعه دارند.

اکنون بیش از سه هزار دانشجو در پنج دانشکده پزشکی،پیراپزشکی،دندانپزشکی،بهداشت محیط و پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مشغول به تحصیل هستند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها