جزئیات قتل محمد احمدی ریاست بانک ملت شهرستان منوجانبه گزارش صبح ساحل،به نقل از صدای جاز، فوت مشکوک در منطقه حسنلنگی /کشف جنازه در لکسوس

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از بررسی زوایایی پنهان فوت مشکوک احدی از شهروندان در منطقه کهور کلاغی از توابع حسنلنگی بندرعباس خبرداد.

سرهنگ”عبدالمجید کرمی”گفت: ماموران پلیس اگاهی استان شب گذشته از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از یک فقره فوت مشکوک در محدوده روستای کهور کلاغی از توابع حسنلنگی مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پلیس اگاهی پس از حضور در محل مشاهده کردند فردی حدودا ۴۵ ساله داخل یکدستگاه خودرو لکسوز فوت شده که با بررسی های دقیق میدانی هیچ گونه آثار و علایم دال بر حمله مسلحانه به متوفی مشاهدذه نگردید که با هماهنگی مقام قضایی جسد متوفی به پزشکی قانونی انتقال و با تلاش های صورت گرفته خانواده وی نیز که اهل منوجان کرمان هستند شناسایی و به پلیس اگاهی دعوت شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان اظهار داشت: با توجه به انتشار اخبار حمله مسلحانه و قتل در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، بررسی هاو اقدامات تخصصی لازم مبنی بر علت فوت توسط پلیس و پزشکی قانونی در حال انجام است که به محض دریافت پاسخ از مبادی مربوطه، علت تامه فوت متوفی اعلام خواهد شد.

منتشر شده: 2
احمدی
۱۷ آبان ۱۳۹۸
توابع قلعه گنج ن منوجانی
محمد
۱۱ آبان ۱۳۹۸
سلام.کهورکلاغی از توابع جلابی هست نه حسنلنگی لطفا اصلاح فرمایید
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها