پس از سه روز فعالیت؛

نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کشور در قشم به کار خود پایان دادبیست و یکمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کشور در قشم، شامگاه جمعه 13 دی ماه به کار خود پایان داد.

به گزارش صبح ساحل،  این نمایشگاه با 20 غرفه در حوزه‌های مختلف صنایع دریایی، شناورسازی، دریانوردی و غواصی به مدت سه روز میزبان فعالان صنایع دریایی و دریانوردی کشور و جزیره قشم بود.

شرکت‌های مطرحی همچون سازمان صنایع دریایی، مکین دریا قشم و آرام شناور کیان قشم به همراه شرکت‌هایی از سایر استان های کشور آخرین دستاوردهای صنایع دریایی و دریانوردی خود را در این نمایشگاه عرضه کردند.

برگزاری 18 کارگاه آموزشی 18 ساعته نیز بخشی از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه و همایش بود که توسط مراکز پژوهشی دریایی و با شرکت علاقمندان و دانشجویان برگزار شد.

همچنین در این دوره از همایش و نمایشگاه  برای نخستین بار رویداد استارت آپ دریایی با حضور 20 تیم استارت آپی حوزه دریا، با هدف پر کردن خلا ارتباط صنعت و دانشگاه، ایجاد زنجیره ارزش افزوده در حوزه صنعت دریا نیز برگزار شد.

یادآور می شود، هم اکنون بیش از ۲۱ واحد تولیدی در حوزه ساخت انواع شناورها، پانتون‌های دریایی، سازه‌های دریایی، سکوهای نفتی در منطقه آزاد قشم فعالیت دارند.

منبع: ایلنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها