رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خبر داد:

ورود دستگاه قضایی به موضوع دریافت وجه در پارکینگ فرودگاه بندرعباسرئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام اینکه با ورود دستگاه قضایی،  تردد کمتر از 15 دقیقه وسائط نقلیه به فرودگاه بین المللی بندرعباس رایگان شده است، اظهارداشت: دریافت وجه از افرادی که استفاده ای از خدمات پارکینگ نمی نمایند ، خلاف حقوق عامه است.
به گزارش صبح ساحل، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهارداشت: با توجه به گزارشات مردمی مشخص گردید، در ورودی فرودگاه بندرعباس مراجعان ملزم به پرداخت حق پارکینگ می شدند که این موضوع منجر به اعتراض شهروندان شده بود.
 وی یادآور شد : بر اساس بررسی های انجام شده ، تعداد زیادی از ترددها به فرودگاه بین‌المللی بندرعباس ، مربوط به افرادی است که قصد همراهی ، بدرقه و یا استقبال از مسافران خود را داشته و عملاً از پارکینگ استفاده ای نمی نمایند.
صالحی خاطرنشان کرد: از نظر قانونی ؛ دریافت وجه می بایست در مقابل ارائه خدمات بوده و دریافت هزینه از افرادی که استفاده ای از خدمات پارکینگ ندارند ؛ خلاف حقوق عامه می باشد.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: با توجه به مطالبات مردم با ورود دادستانی مرکز استان به این موضوع و بازدید از محل پارکینگ فرودگاه ، مقرر شد جهت جلوگیری از تضییع حقوق عامه ، ترددهای کمتر از 15 دقیقه رایگان باشد و این موضوع در ورودی و خروجی پارکینگ به اطلاع مسافران رسانده شود که بلافاصله پس از بازدید ، این موضوع عملیاتی شده است.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها