۳۶ هزار پرونده تامین اجتماعی قشم آرشیو الکترونیکی شدبا اسکن حدود ۲ میلیون سند کاغذی، بیش از ۳۶ هزار پرونده تامین اجتماعی قشم به صورت الکترونیک در دسترس قرار گرفت.

به گزارش صبح ساحل، رییس تامین اجتماعی قشم روز دوشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: هدف از اجرای این طرح ارتقای امنیت اطلاعات، سهولت در دسترسی به اطلاعات بیمه شدگان و کاهش آسیب‌پذیری پرونده‌هاست.

عباس اکبری ادامه داد: از مزایای دیگر طرح پرونده الکترونیکی، ارائه خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان و حذف رفت و آمدهای غیر ضروری و سرعت بخشیدن به خدمات دهی است.

وی تصریح کرد: مرحله اول طرح پرونده‌های الکترونیک در سال ۱۳۹۶ اجرا شد و از آن تاریخ به بعد پرونده کاغذی برای بیمه‌شدگان جدید تشکیل نشده است.

اکبری، اجرای این طرح را تحولی بزرگ در خدمات تامین اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: تمامی پرونده‌های کاغذی مربوط به سال‌های گذشته در مرحله توسعه‌ای این طرح اسکن شده و هم اکنون به صورت مکانیزه قابل دسترسی است.

رییس تامین اجتماعی قشم خاطرنشان کرد: طرح پرونده الکترونیک زمینه بهره‌وری از فضای اداری را افزایش می‌دهد و دیگر نیازی به نگهداری پرونده‌ها در فضایی مجزا نیست.

  •  
  •  
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها