یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه در سیستان و بلوچستان ترمیم شدسرپرست تیم راه‌سازی و راهداری توحید سیستان و بلوچستان گفت: هزار و ۵۰۰ کیلومتر از نقاط تخریب شده ناشی از بارندگی در شهرستان‌های زاهدان و میرجاوه توسط راهداران این تیم در سالجاری ترمیم شده است.

به گزارش صبح ساحل، کریم شاهوزایی روز شنبه گفت: نیروهای این تیم در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و کاربران جاده‌ای حوزه استحفاظی علاوه‌بر ترمیم محورهای آسیب دیده ناشی از بارندگی نسبت به روکش آسفالت سرد در سطح ۱۵ کیلومتر از محورهای ارتباطی، تسطیح ۱۵ هزار کیلومتر از محورهای روستایی شنی و خاکی و ۱۵ کیلومتر منظرآرایی و پاکسازی حریم راه اقدام کردند.

وی انجام عملیات اجرایی محور جش- سرده از پروژه طرح ملی ابرار و اجرای روکش آسفالت محور روستایی پدگی را از سایر اقدامات این تیم بر شمرد.

به گفته ایوب کرد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان ابتکار این اداره‌کل در زمینه تمرکز ارائه خدمات راهداری و راه‌سازی در قالب تیم‌های چهارگانه و انجام بسیاری از پروژه‌های راهداری به صورت امانی، تأثیر بسزایی در افزایش سرعت و کاهش هزینه‌های مرتبط داشته که این خود مصداق بارز التزام عملی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از تمامی امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی است.

منبع: ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها