۶۵۰ تن میوه شب عید برای سیستان و بلوچستان تامین شدسرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۳۵۰ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب به منظور کنترل و ثبات قیمت در بازار شب عید و تعطیلات نوروز تامین شد.

به گزارش صبح ساحل،  ماندانا زنگنه روز شنبه در حاشیه بازدید از سردخانه نگهداری میوه در زاهدان گفت: میوه‌های خریداری شده برای شب عید سیستان و بلوچستان در حال حمل به استان است به طوری که تاکنون ۲۶۰ تن پرتقال به سردخانه‌ها منتقل شده است.

وی افزود: نظارت‌های لازم  بر کیفیت میوه‌های خریداری شده توسط کمیته راهبری سیستان و بلوچستان درحال انجام و کیفیت میوه‌های انبار شده مطلوب است.سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: میوه‌های خریداری ویژه شب عید در روزهای پایانی سال در بین شهرستان‌های استان توزیع می‌شود.

وی بیان کرد: قیمت‌گذاری میوه شب عید براساس مصوبات ستاد تنظیم بازار تعیین خواهد شد و بر این اساس به هم استانی‌های گرامی عرضه خواهد شد.زنگنه تاکید کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده کمترین مشکلی در تامین میوه و سایر اجناس موردنیاز برای شب عید در سیستان و بلوچستان وجود نخواهیم داشت.

منبع: ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها