اجرای نسخه الکترونیکی با حذف تدریجی دفترچه های کاغذیمدیر کل بیمه سلامت استان تهران، از اجرای نسخه الکترونیکی با حذف تدریجی دفترچه های کاغذی خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، سید محمد حسینی، در جلسه با معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی بر لزوم مشارکت تمامی ارگان های دخیل در اجرای نسخه الکترونیکی و ایجاد هماهنگی برای استقرار این پروژه در استان تهران تاکید کرد.

در این جلسه دو طرف بر لزوم همکاری مشترک در استقرار نسخه الکترونیکی اتفاق نظر داشتند.

حسینی ضمن اعلام آغاز فرآیند استحقاق سنجی آنلاین توسط پزشکان طرف قرارداد این سازمان از ابتدای خرداد ، اظهار داشت : مطالبات پزشکانی که به صورت الکترونیکی اقدام به نسخه نویسی می کنند حداکثر تا پایان ماه بعد پرداخت خواهد شد.

وی همچنین اعلام کرد : برای این گروه از پزشکان نیازی به ارائه لوح فشرده یا فایل xml در زمان تحویل اسناد بیمه ای به اداره کل نیست .

در ادامه مقرر شد سازمان نظام پزشکی نیز تسهیلات لازم برای استفاده از سامانه نسخه الکترونیکی و صدور کارت هوشمند با قابلیت امضای امن دیجیتال را برای اعضا بدون در نظر گرفتن معوقات سنوات قبل در نظر بگیرد.

در پایان آمده است:توافق در استفاده از امکانات نرم افزاری و وب سرویس های دو سازمان در پیشبرد اهداف مشترک، و ارائه خدمات به جامعه پزشکی از دیگر دستاوردهای این نشست می باشد .

منبع:مهر

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها