معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز:

اجرا دومین مانور رفع مشکلات ترافیکی در شیراز / طرح اصلاح نقاط حادثه‌خیز شهری از نیمه دوم آذرماه آغاز می‌شودمعاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: دومین مانور رفع مشکلات ترافیکی معابر کلان شهر شیراز در آینده نزدیک برگزار می‌شود.

به گزارش صبح ساحل، «هادی شه‌دوست شیرازی»، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز از اجرای دومین مانور رفع مشکلات ترافیکی معابر کلان شهر شیراز در آینده نزدیک خبر داد. وی افزود: در مرحله نخست این مانور ٧٠ کیلومتر خط‌کشی محوری انجام و ١٠ نقطه حادثه‌خیز شهری اصلاح شد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز  بیان کرد: در مرحله نخست مانور ترافیکی بیش از ٢ هزار برداشت از ٧٠ معبر برابر شاخص‌های ۱۸گانه ترافیکی شامل خط کشی عابر پیاده، تابلو و علائم ترافیکی، ایستگاه‌های اتوبوس، اصلاح هندسی و...در مناطق ۱۱گانه شهرداری توسط کارشناسان بررسی و ارزیابی شده است. شه‌دوست شیرازی گفت : مستندات بررسی شده در قالب یک گزارش کامل و برنامه عملیاتی در دو حوزه مناطق و معاونت حمل‌ونقل و ترافیک احصا و عملیات اجرایی از ابتدای مهر ماه آغاز شد. او عنوان کرد:  بخشی از اقدامات در کوتاه‌مدت قابل اجرا نیست و نیازمند اخذ مصوبات لازم در مراجع مرتبط و تامین اعتبار است.

 معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز اضافه کرد: بخش عمده‌ای از اقدامات در حوزه ایمن‌سازی معابر شامل خط کشی، نصب تابلو و علائم، آشکارسازی تابلوها و اصلاح هندسی معابر انجام شده که بر این اساس ۷۰کیلومتر از معابر در مناطق محدوده مرکزی و ۱۰ نقطه حادثه‌خیز شهری اصلاح شده است.
 

 

آغاز طرح اصلاح نقاط حادثه‌خیز شهری از نیمه دوم آذرماه جاری 

 
 
معاون شهردار شیراز از آغاز طرح اصلاح نقاط حادثه‌خیز شهری از نیمه دوم آذرماه همزمان با هفته حمل‌ونقل خبر داد و اضافه کرد: نقاط حادثه‌خیز بر اساس بازدیدهای میدانی مشترک معاونت حمل‌ونقل و ترافیک، پلیس و مناطق ١١گانه شهرداری احصا و بر اساس معابر پرحادثه در اولویت اصلاح قرار خواهد گرفت.

شه‌دوست شیرازی اضافه کرد: نقاط پرحادثه به ترتیب با آرام سازی، نصب تابلو و علائم ترافیکی، اصلاح هندسی و نصب دوربین‌های نظارت تصویری اصلاح و ایمن سازی خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها