سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم خبر داد:

افزایش 8 درصدی تولید گاز در پالایشگاه گاز سرخونسرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از افزایش تولید گاز به میزان 8 درصد در پالایشگاه گاز سرخون خبر داد. 

به گزارش صبح ساحل، «پارسا پروین»، سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم گفت: در یک کار تیمی و با همکاری با منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی، منطقه شش عملیاتی انتقال گاز، شرکت گاز استان هرمزگان و نیروگاه خلیج فارس پس از برگزاری جلسات فشرده و انجام تغییرات فرآیندی در سیستم‌های پالایشی به افزایش تولید 8 درصدی در گاز و به تبع آن افزایش در محصولات جانبی پالایشگاه میعانات و گاز مایع دست یافتیم.

وی افزود: شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در سال‌جاری به‌منظور تبیین رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین، با  تلاش همه جانبه کارکنان خدوم در خطه جنوب کشور با برنامه ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته به جهت خدمت رسانی به مردم شریف کشور عزیزمان با افزایش تولید 8 درصدی در مدار تولید قرار گرفته است.

سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بیان کرد: پالایشگاه گاز سرخون به عنوان یکی از پالایشگاه‌های گاز جنوب کشور با فرآورش گاز طبیعی با استحصال میعانات گازی و گاز مایع و با بکارگیری فناوری های مناسب مصمم است با تولید پاک، ایمن و پایدار و بهره ور، نقش موثری را در تامین بخشی از نیازهای انرژی میهن عزیزمان ایفاد نماید و در این راستا یکی از صنایع مهم استان هرمزگان و کشور محسوب می شود.

پارسا پروین سرپرست این شرکت در پایان یادآور شد: تولید پالایشگاه گاز سرخون در حال حاضر با افزایش تولید 8 درصدی،  5/4 میلیون متر مکعب گاز طبیعی، 350 متر مکعب میعانات گازی و 25 تن گاز مایع در روز  می باشد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها