ایران بدنبال اولین سهمیه المپیک اسکیت برد در مسابقات شارجه اماراتدبیر فدراسیون اسکیت از اعزام تنها نماینده اسکیت برد به مسابقات کسب سهمیه المپیک در شارجه امارات خبر داد و گفت: امیدوارم در اولین حضور شرایط کسب سهمیه برای نماینده ایران فراهم شود.

      

به گزارش صبح ساحل، حمیدرضا بخارایی گفت: مسابقات کسب سهمیه المپیک 2024 پاریس از 9 بهمن در شارجه امارات آغاز می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت، آرین استحمامی تنها نماینده اسکیت برد ایران است که روز جمعه 7 بهمن برای شرکت در این رقابتها همراه یک مربی و سرپرست عازم امارات می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تنها یک نماینده اسکیت برد در این رقابتها حضور خواهد داشت، گفت: رقابت‌های المپیک در بخش اسکیت برد برای دومین بار است که برگزار می‌شود و در شارجه امارات به دلیل حضور بهترین‌های دنیا که در المپیک توکیو رنکینگ یک تا 30 را دارند، سعی کردیم بهترین ورزشکار خود را که طی یکسال گذشته بالاترین امتیاز را در این رشته کسب کرده، اعزام کنیم.

دبیر فدراسیون اسکیت خاطرنشان کرد: از زمانی که اسکیت برد المپیکی شده تحت حمایت بیشتری از سوی مسوولین قرار گرفته است، به ویژه طی یکسال گذشته با تغییر مدیریت شاهد برگزاری مسابقات مختلف و ارتقاء جایگاه در این رشته بودیم.

بخارایی پیرامون این پرسش که چقدر امیدوار به کسب سهمیه توسط آرین استحمامی در امارات هستید، تصریح کرد: با وجود برترینهای دنیا در این مسابقات، پیش بینی کسب سهمیه کار سختی است، اما امیدوارم برای اولین بار در تاریخ اسکیت برد بتوانیم سهمیه المپیک را کسب کنیم.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا به جز شارجه امارات، فرصت دیگری برای کسب سهمیه المپیک در اسکیت برد وجود دارد یا خیر؟ افزود: به جز این مسابقات، سال آینده مسابقات جهانی رم را داریم که آخرین فرصت برای کسب سهمیه المپیک در اسکیت برد است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها