تیراندازی در مراسم عروسی در فارس، 2 کشته و 5 زخمی برجای گذاشترئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی در شهرستان قیروکارزین، ۲ نفر از شهروندان به قتل رسیدند و پنج نفر نیز زخمی و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش صبح ساحل، به نقل از ایرنا، «سرهنگ حمید افرامن»، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: شامگاه سه‌شنبه نهم اسفندماه ۱۴۰۱ در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی منجر به قتل در روستای "کردیل" بخش افزر شهرستان قیروکارزین، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.


وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی ۳۸ ساله در یک عروسی به هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت افراد حاضر در مراسم تیراندازی کرده که منجر به مرگ یک پسر و یک دختر ۹ ساله و مجروح شدن پنج نفر دیگر شده است.


رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: ماموران تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی و با رایزنی با بزرگان و متنفذین محلی، قاتل به همراه اسلحه شکاری خود را به پلیس معرفی و تسلیم قانون شد.


افرامن با اشاره به اینکه قاتل در تحقیقات به عمل آمده به قتل ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، تصریح کرد: تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود بنابراین از شهروندان درخواست می‌شود که به هیچ عنوان در مراسم‌های مختلف برای شادی کردن از اسلحه استفاده نکنند که برابر قانون به شدت با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.


شهرستان قیروکارزین در فاصله ۲۱۸ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها