اجرای مانور طرح بسیج سلامت نوروزی بهداشت محیط در هرمزگانسرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از اجرای مانور طرح بسیج سلامت نوروزی بهداشت محیط در هرمزگان خبرداد.

 

به گزارش صبح ساحل، دکتر غلامعلی جاودان صبح امروز (۲۶ اسفندماه) در مانور بسیج سلامت نوروزی بهداشت محیط در مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام تعطیلات نوروز و حضور مهمانان و مسافران نوروزی در استان همچنین تراکم در مراکز و اماکن و تردد ها طرح تشدید بهداشت محیط استان با جدیت انجام خواهد گرفت.

این مقام مسئول افزود: طرح تشدید نظارتهای بهداشتی تحت عنوان برنامه بسیج سلامت نوروزی رسما  آغاز و تا ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اهداف اجرای این طرح بیان کرد: هدف از اجرای این طرح نظارت براماکن عمومی، مراکز تهیه و توزیع موارد غذایی، اماکن بین جاده ای و در نهایت تامین، حفظ و سلامت مردم از موارد مهم در اجرای هرچه بهتر از این طرح است.

دکتر جاودان عنوان کرد: ۱۵۵ بازرس در قالب ۷۲ تیم نظارتی از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در همه ایام خصوصا روزهای تعطیل بر رعایت اصول و موازین بهداشتی در ۱۳ شهرستان استان بر بیش از ۱۴۰ هزار امکنه نظارت دارند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها