کشف۲۰ کیلوگرم ماده مخدر «شیشه» در ترمینال بندرعباسفرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تیزبینی ماموران انتظامی بندرعباس، یک محموله ۲۰ کیلوگرمی ماده مخدر شیشه در ترمینال مسافربری این شهرستان شناسایی و کشف شد. 

          

به گزارش صبح ساحل، سردار علی اکبر جاویدان روز دوشنبه در تشریح جزئیات این خبر افزود: ماموران انتظامی مستقر در ترمینال مسافربری شهر بندرعباس حین گشت زنی و کنترل مسافران و انبارهای مستقر در ترمینال به ۲ گالن ۱۰ لیتری مایع شک کرده و رسیدگی به موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: در بررسی و تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد یک قاچاقچی با بسته‌بندی محموله موادمخدر به شکل بسته پستی قصد ارسال آن به شهرستان بندرعباس را داشته که با هوشیاری و تیزبینی ماموران مستقر در ترمینال پیش از دریافت بسته، کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: طی هماهنگی و آزمایش مایع موجود در گالن‌ها، ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در ۲ گالن ۱۰ لیتری کشف شد.

سردار جاویدان با اشاره به شناسایی متهم و تلاش برای دستگیری وی از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها