قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

قیمت روز خودرو سه شنبه ۱۹ آذر؛ تیبا هم۶۰ میلیونی شد!گرانی عجیب و غریب دیروز فروکش کرده و حالا شاهد آرامش نسبی در بازار خودرو هستیم. طوری که اغلب محصولات با همان قیمت روز گذشته در بازار ظاهر شده‌اند و صرفا شاهد تغییراتی در محصولات کرمان موتور و پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز هستیم که امروز به ۹۶ میلیون تومان رسیده است. پراید صندوق‌دار روی نرخ ۵۱ میلیون تومان ایستاده و پراید هاچ‌بک ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸

به گزارش صبح ساحل، به نقل از فرارو، خودرو‌های سایپا بعد از افزایش قیمت عجیب و غریب روز گذشته، امروز رفتار نسبتا آرامی در بازار دارند و شاهد تغییرات چندانی در قیمت‌ها نیستیم. کوییک دنده‌ای مثل دیروز در بازار با قیمت ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که حدود ۱۱ میلیون تومان بیشتر از نرخ مصوب کارخانه است. ساینا امروز با کمی کاهش قیمت در بازار ظاهر شده و در حد ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز ساینا در حال حاضر ۶۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است. در طرف مقابل تیبا صندوق‌دار امروز با افزایش قیمت یک میلیون تومانی همراه شده و روی مرز کانال ۶۰ میلیونی ایستاده است. تیبا ۲، اما سر جایش متوقف شده و مثل دیروز با قیمت ۶۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. 

قیمت روز پراید در بازار امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸

پراید در کانال ۵۰ میلیونی آرام گرفته است. قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ به ۵۱ میلیون تومان رسیده و حدود ۱۴ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه در بازار خرید و فروش می‌شود. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ هم شرایط مشابهی دارد و بدون تغییر نسبت به روز گذشته روی رقم ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ایستاده است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۱۵ میلیون پایین‌تر و معادل ۳۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. پراید وانت از قاعده ثبات قیمت انواع پراید مستثنی نیست و در بازار با همان نرخ ۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی روز گذشته به استقبال مشتریانش آمده است. 

قیمت روز محصولات سایپا امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۴,۶۰۰,۰۰۰
۵۴,۶۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۵۱,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
 ۵۲,۲۰۰,۰۰۰
۵۲,۲۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۹,۰۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
 ۶۳,۹۰۰,۰۰۰
۶۳,۹۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
 ۶۴,۳۰۰,۰۰۰
۶۴,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۷۲,۵۰۰,۰۰۰
۷۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰
 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸

محصولات ایران خودرو عموما روز آرامی را سپری می‌کنند و به جز چند مورد، تغییر چندانی در قیمت‌ها شاهد نیستیم. امروز سمند LX در حد ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۸۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است، اما سمند EF۷ همچنان با همان نرخ ۹۹ میلیون تومانی روز گذشته در بازار خرید و فروش می‌شود.  

پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز بیشترین افزایش قیمت امروز را در بین خودرو‌های سایپا به نام خود ثبت کرده است. این محصول دو میلیون تومان گران شده و به نرخ ۹۶ میلیون تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب این محصول تنها ۶۵ میلیون تومان است و این مورد نشان دهنده اختلاف ۳۰ میلیونی بین نرخ بازار و نرخ مصوب است. مدل تک‌سوز پژو ۴۰۵ GLX تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و با همان قیمت ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX هم شرایط مشابهی دارد و مثل دیروز در بازار ۹۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

پژو پارس در بازار امروز ۳۰۰ هزار تومان گران‌تر شده و تا ۱۰۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده است. رانا همچنان روی ۹۲ میلیون تومان باقی‌مانده و دانگ‌فنگ H۳۰ با افزایش قیمت دوباره به استقبال مشتریانش آمده است. این محصول ایران خودرو امروز دو میلیون تومان گران شده و به نرخ ۱۵۸ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تنها کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو را به نام خود ثبت کرده. این محصول امروز با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز قبل در بازار ظاهر شده و روی نرخ ۹۵ میلیون تومان ایستاده است. دیگر مدل‌ها سر جایشان ایستاده‌اند. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار امروز ۱۱۴ میلیون تومان است و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار با نرخ ۱۱۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.  

دنا امروز روی نرخ‌های قبلی متوقف شده است. دنا معمولی همچنان ۱۲۸ میلیون تومان قیمت دارد و دنا پلاس با نرخ ۱۴۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. این در حالی است که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول ۳۵ میلیون پایین‌تر و حدود ۱۱۰ میلیون تومان اعلام شده است. دنا پلاس توربو امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۷۹ میلیون تومان به استقبال مشتریانش آمده.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۴,۵۰۰,۰۰۰
۸۴,۳۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۹,۰۰۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۹۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۲,۷۰۰,۰۰۰
۹۲,۷۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۶,۳۰۰,۰۰۰
۱۰۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۳۹,۵۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۳۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۳۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰ 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸

محصولات کرمان موتور به افزایش قیمت روز گذشته ادامه می‌دهند. گرانی‌های این دو روز باعث شده نرخ‌های بازار حسابی از نرخ مصوب کارخانه فاصله بگیرد. جک J۴ در بازار امروز پنج میلیون تومان گران شده و به نرخ ۱۵۲ میلیون تومان رسیده است. جک S۳ هم شرایط مشابهی دارد و با افزایش قیمت پنج میلیونی تا ۲۱۳ میلیون تومان گران شده است. سه میلیون تومان افزایش قیمت، سهم جک S۵ از روند گرانی در بازار خودرو است که باعث شده قیمت این محصول امروز به ۳۰۳ میلیون تومان برسد.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته(تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۱۳,۰۰۰,۰۰
۲۰۷,۰۰۰,۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸

محصولات مدیران خودرو این روز‌ها در نزدیکی نرخ مصوب کارخانه متوقف شده‌اند. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک امروز مثل روز گذشته ۱۳۷ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری می‌شود و تنها سه میلیون تومان تا رسیدن به نرخ مصوب کارخانه فاصله دارد. MVM X۲۲ دنده‌ای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۱۷۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و MVM X۲۲ اتوماتیک روی نرخ ۱۹۲ میلیون تومان ایستاده که سه میلیون کمتر از نرخ مصوب کارخانه است. امروز MVM X۳۳ روی ۲۳۷ میلیون تومان ایستاده و نرخ مصوب ۲۳۶ میلیونی را پشت سر گذاشته است.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۱۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها