معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:

صنایع و بنگاه‌ های اقتصادی به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کنندبه گزارش صبح ساحل، «ایرج حیدری» معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با محوریت بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی اظهار کرد: با اقدامات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در هرمزگان از نظر تامین مواد اولیه، تسهیلات و زیرساخت ها به حداقل ممکن رسیده است واین واحدها با ظرفیت مناسبی در حال فعالیت هستند.

وی افزود: به ثمر نشستن بسیاری از طرح های صنعتی به ویژه طرح های بزرگ نتیجه حمایت استان از این طرح ها بارفع موانع پیش روی آنها بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: در کنار تلاش ها و اقداماتی که استان برای رفع مسائل و مشکلات صنایع و بنگاه های اقتصادی انجام می دهد انتظار است این بنگاه ها به مسئولیت های اجتماعی خود برای تسریع در روند رشد و توسعه هرمزگان جامه عمل بپوشانند.

حیدری گفت: موفقیت های استان هرمزگان در زمینه ایجاد شرایط رونق تولید حاصل کار دسته جمعی است.

وی بیان کرد: اطلاع رسانی به موقع خدمات و کارهای صورت پذیرفته در هرمزگان برای ایجاد فضای نشاط و امید در جامعه از اهمیت بسزایی برخوردار است و ضروری است دستگاه‌های اجرایی در این زمینه به مسئولیت خود جامه عمل بپوشانند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها