افتتاح ۲۲۴ واحد تعاونی‌های مسکن مهر در بندرعباس؛

جهانگیری: هرمزگان زمینه ساز تحولات اقتصادی در کشور است۲۲۴ واحد مسکن مهر ساخته شده توسط تعاونی‌ها در بندرعباس، در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان و از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با معاون اول رئیس جمهور، افتتاح شد.

افتتاح این واحدهای مسکن مهر تعاونی‌ها، در قالب مراسم افتتاح همزمان ۳۲۲ پروژه بخش تعاون کشور صورت گرفت.

استاندار هرمزگان ظهر امروز(۲۹ بهمن ماه) در مراسم بهره‌برداری از این طرح ها، عنوان کرد: تعاونی‌ها فعالیت‌های متنوع و گسترده ای در استان هرمزگان دارند که از جمله آنها در بخش مسکن می باشد.

فریدون همتی ادامه داد: این واحدهای مسکن نیز در قالب تعاونی و با مشارکت کامل اعضا احداث و به بهره برداری رسید.

استاندار هرمزگان افزود: از جمله دیگر پروژه های بزرگ در دست اجرا توسط تعاونی‌ها در هرمزگان، ساخت دو فروند کشتی می باشد که یکی از آنها شناور پشتیبان صید در آب های دور و دیگری کشتی تفریحی و گردشگری است که در سفر رئیس جمهور به هرمزگان، افتتاح می‌شوند.

معاون اول رئیس جمهور نیز در این ارتباط ویدئو کنفرانس، ظرفیت‌های استان هرمزگان به ویژه در حوزه دریا و سواحل را منحصر به فرد دانست و بیان کرد: هرمزگان از استعدادهای خاصی برخوردار است که می‌تواند به توسعه هرچه بیشتر این استان کمک کند.

اسحاق جهانگیری افزود: هرمزگان کانون اقتصاد دریا محور در کشور است و می‌تواند تحولات بزرگی را از این طریق در اقتصاد کشور را رقم بزند.

رسانه آنلاین صبح ساحل خبر هرمزگان  خبرهای مهم هرمزگان  روزنامه صبح ساحل

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها