تاکنون 163 نفر از کادر درمان در هرمزگان به کرونا مبتلا شدندرئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در هرمزگان تاکنون 163 نفر از کادر درمان به کرونا مبتلا شدند و یک نفر نیز جان خود را از دست داده است.

به گزارش صبح ساحل، حسین فرشیدی ظهر امروز در یک گفت‌وگوی خبری اظهار کرد: شمار کادر درمانی که از آغاز شیوع کرونا تاکنون در هرمزگان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند، 163 نفر است.

وی افزود: یک پرستار (آرزو باهو) نیز در راه خدمت به مردم و دفاع از حریم سلامت جامعه دعوت حق را لبیک گفت و به صف شهدای سلامت پیوست.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان این که کادر درمان در صف اول خطر ابتلای به بیماری کرونا قرار دارند، از مردم خواست تا برای صیانت از جان این عزیزان که پرکارترین و سخت‌ترین روزهای کاری خود را طی می‌کنند، بهداشت فردی رعایت کنند.

تاکنون 163 نفر از کادر درمان در هرمزگان به کرونا مبتلا شدند

دکتر فرشیدی همچنین اضافه کرد:در میان 163 نفری که از میان کادر درمان در شهرهای مختلف هرمزگان به کرونا مبتلا شده‌اند، جمعی از نیروهای متخصص، پزشکان عمومی، پرستاران، کارشناسان تغذیه، کارشناسان حوزه سلامت و دیگر کادر درمانی نیز وجود دارند که بسیاری از آنها با قرنطینه خانگی بهبود یافته‌اند و پس از منفی شدن تست کرونا‌ی‌شان به محل کار خود بازگشته‌اند.

تاکنون 163 نفر از کادر درمان در هرمزگان به کرونا مبتلا شدند

منبع:فارس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها