کلیک کنید

تعرفه درج آگهی وب سایت و شبکه های اجتماعی صبح ساحلصبح ساحل  پر تیراژترین و قدیمی ترین روزنامه  و رسانه خبری هرمزگان  است. صبح ساحل مورد اعتمادترین رسانه برای رویدادهای خبری، صدای مردم، گزارش های اختصاصی هرمزگان و منطقه جنوب است.

  

بازدیدکننده ماهیانه

118 هزار

بازدید هرصفحه  سایت

13 هزار

شبکه‌های اجتماعی 

21 میلیون امپرشن در ماه

  

بنرهای تبلیغاتی صبح ساحل در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در صبح ساحل ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ ۳۲۲۴۱۴۶۲-۰۷۶    یا آدرس  ایمیل  info@sobhesahel.com  با ما در ارتباط باشید.

شماره واتساپ صبح ساحل برای مشاوره و پاسخگویی در خصوص آگهی ها : 09376087531

   نکته: صفحات داخلی به دلیل بازنشر متوالی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بیشتر از صفحه نخست سایت،  بازدید کننده دارد.

  

  

 

   

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های  دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند،صبح ساحل بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

سایز بنرها 400 در 150 و سایز کادرهای بزرگ 1080 در 900 است. در حال حاضر پست اینستاگرامی تبلیغاتی نداریم.به زودی نیازمندی های بسیار فعال ساحل نیوز تعرفه های خود را منتشر می کند.

  شماره واتساپ صبح ساحل برای مشاوره و پاسخگویی در خصوص آگهی ها : 09376087531

لینک دانلود تعرفه بنرها :

 

  

غیرقابل انتشار: 1
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها