مدیرکل شیلات استان خبرداد:

آغاز عرضه مستقیم ماهی از صید به مصرف در هرمزگانمدیرکل شیلات هرمزگان گفت: عرضه مستقیم برخی گونه های ماهی پرمصرف از امروز ۲۲ اردیبهشت ماه در استان آغاز شد.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایرنا، عبدالرسول دریایی در حاشیه بازدید از فروشگاه عرضه ماهی شیلات در بندرعباس افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته و در راستای قرارگاه امنیت غذایی و دستور استاندار و با پیگیری شیلات هرمزگان توزیع ماهی به صورت مستقیم در هایپر مارکت گمبرون بندرعباس تا چهارم خردادماه ماه امسال به جز روزهای نامساعد جوی ادامه خواهد داشت.
وی بیان داشت: در این راستا کمیته هم اندیشی تامین ماهی با حضور مسوولان ستادی شیلات هرمزگان و همچنین به صورت ویدئوکنفرانس با روسای شیلات شهرستان ها برگزار گردید.
مدیرکل شیلات هرمزگان ضمن تاکید بر تامین ماهی از صیاد به مصرف کننده اظهارکرد: با پیگیری و تلاش صورت گرفته و در جهت عرضه مستقیم نسبت به تامین ماهی تنظیم بازار به هایپر مارکت گمبرون با همکاری روسای شیلات شهرستان ها خبرداد.
 دریایی با اشاره به اهمیت مصرف غذاهای دریایی به ویژه ماهی در سلامت افراد، تصریح کرد: به طور یقین توزیع ماهی به صورت مستقیم و با قیمت مناسب تاثیر بسزایی در افزایش مصرف پروتئین دریایی در میان خانواده های هرمزگانی خواهدداشت.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها