78 راس دام زنده قاچاق در رودان کشف شدفرمانده انتظامي شهرستان رودان از کشف78 رأس گوسفند قاچاق به ارزش 1میلیارد و 550 میلیون در این شهرستان خبر داد. 
به گزارش صبح ساحل، «حسین زارعی »، فرمانده انتظامي شهرستان رودان در تشريح اين خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان رودان در ادامه  مبارزه با قاچاق و جلوگيري از هدر رفت سرمايه هاي ملي با گسترش چتر اطلاعاتی از انتقال  و قاچاق احشام در سطح حوزه استحفاظی این شهرستان مطلع و موضوع را به طور ویژه  در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: مأموران کلانتری مرکزی و پاسگاه انتظامی رهدار شهرستان رودان، پس هماهنگی با مرجع قضائی به آدرس های شناسایی شده اعزام که  در طی انجام دو عملیات جداگانه 78راس  احشام قاچاق را کشف کردند. 
این مسئول انتظامی با  اشاره به توقیف 4 دستگاه خودرو سواری در این زمینه اظهار داشت :ارزش احشام کشف شده برابر نظر کارشناسان 1 میلیارد و  550 میلیون ریال برآورد شده است.
سرهنگ حسین زارعی در پایان خاطر نشان کرد:پلیس با افرادی که از فرصت ارزانی دام در داخل کشور سوء استفاده کرده و با خروج غیر قانونی آن از طریق مرزها،کشور را با کمبود دام زنده مواجه می کنندبا قاطعیت برخورد می کند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها