فرماندار حاجی‌آباد:

اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان برای حوادث احتمالی فصل پاییز و زمستان آماده باشندفرماندار حاجی‌آباد باتوجه به اینکه در آستانه فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان و افزایش بارندگی‌ها باید اعضای ستاد بحران باید آمادگی کامل جهت مقابله با این حوادث را داشته باشند.
به گزارش خبرنگار صبح ساحل از حاجی‌آباد، «علی خرم نسب»، فرماندار حاجی‌آباد در این باره گفت:  باتوجه به اینکه در آستانه فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان هستیم که در این ایام وقوع حوادث طبیعی فصلی ناشی از بارندگی‌ها افزایش می‌یابد،لذا اعضای ستاد بحران باید آمادگی کامل جهت مقابله با این حوادث را داشته باشند.
خرم نسب با اشاره به بارندگی های اخیر افزود: بارندگی‌های اخیر در شهرستان خسارت جانی نداشته است اما برخی از سیل بندها از جمله در روستای نسوئیه و بنه دان تخریب شده اند که باید مرمت و تعمیر و جاهایی که نیاز به احداث است پیش بینی شود.
وی با تاکید برضرورت اقدامات بازدارنده و جلوگیری از ساخت و ساز‌ها و کشت و زرع در حریم و بستر رودخانه ها، گفت: موارد توسط اداره منابع آب و منابع طبیعی احصا و به متصرفان اعلام و رفع تصرف و آزادسازی شود.
فرماندار حاجی‌آباد خاطرنشان کرد: ابنیه فنی راه‌ها بازدید و سکونت‌گاه‌هایی که در مسیر سیل بندها قرار دارند نیز شناسایی شوند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها