ادامه ایمن سازی و بهسازی راه های ارتباطی هرمزگان:

عملیات اجرایی راه روستایی لیمویی در رودان آغاز شدروز گذشته راه روستایی لیمویی به طول ۲۷۰۰ متر افتتاح شد. در این مراسم، عباس شرفی، مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان و سردار سالاری فرمانده کل سپاه امام سجاد حضور داشتند.

به گزارش صبح ساحل، عباس شرفی، با اشاره به پایان عملیات اجرایی آسفالت راه روستایی لیمویی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح، اهالی روستاهای همجوار با جمعیتی افزون بر ۲۰۰ خانوار از راه آسفالته برخوردار شدند.
وی بیان کرد: درخواست اهالی این روستا برای آسفالت نمودن جاده در میز خدمت قرارگاه های تحول محلات بسیج در یادواره قبل وصول شد که با عنایت شهدا توفیق پیدا کردیم این پروژه را به اتمام رسانده و تقدیم مردم بصیر و انقلابی این روستا کنیم.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای هرمزگان تصریح کرد: 200 کیلومتر راه روستایی با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در استان نیز از اولویت های مهم این اداره کل می باشد که روستاییان در آینده نزدیک ازاین طرح ها بهره مند خواهندشد.شرفی یادآورشد: ایمن سازی و بهسازی راه های ارتباطی استان هرمزگان از جمله فعالیت‌های مهم راهداری است که این اداره کل اقدامات گسترده‌ای را در زمینه بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی در دست اجرا دارد.مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان، راه های روستایی را نمادی از اراده دولت برای توسعه و پیشرفت روستاها برشمرد و افزود: راه روستایی ایمن و مناسب باعث بهبود بازاریابی محصولات کشاورزی و افزایش درآمد روستاییان شده و تمایل آن‌ها را به زندگی در روستا افزایش می‌دهد.


شرفی از مشارکت جهادی بسیج سازندگی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در تامین قیر در توسعه، بهسازی و احداث راه‌های مناطق محروم و دور افتاده تقدیر نمود.

گفتنی است، روستایی لیمویی به طول ۲۷۰۰ متر که پروژه آن از دی ماه سال جاری آغاز شده بود، در ۱۵ دی ماه افتتاح شد و بهره برداری رسید.برای این پروژه، اعتبار ۵ میلیارد تومانی از محل اعتبارات استانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان پرداخت شده است. روستاي ليمويي در 60 كيلومتري شمال رودان واقع است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها