مدیرکل امور اقتصادی و دارایی:

هرمزگان یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کننده‌های بودجه کشور استمدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی هرمزگان عنوان کرد: این استان یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کننده های بودجه کشور و جزء ۵ استان درآمدزا در حوزه اقتصادی به شمار می‌رود.

    

به گزارش صبح ساحل، آیین معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان و برخی از  مدیران و مسئولان استان هرمزگان برگزار و با ابلاغ فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد، مهدی دسینه به‌عنوان نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان معرفی شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان در این آیین گفت: استان هرمزگان دارای ظرفیت‌های بالایی است که باید از آن استفاده شود.

به نوشته ایلنا، مهدی دسینه افزود: وجود بنادر تجاری، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، صنایع بزرگ در غرب استان هرمزگان، وجود ۱۴ جزیره در این استان، شبکه‌های حمل و نقل مختلف، استفاده از ظرفیت دریا، صنعت شیلات و توریسم می‌تواند نقش مهمی در حوزه اقتصادی داشته باشد.

وی با بیان اینکه ۷۱ درصد درآمد کشور در حوزه حمل و نقل، ۲۰ درصد در حوزه تجارت غیرنفتی متعلق به  استان هرمزگان است، مطرح کرد: استان هرمزگان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده بودجه کشور و جزء پنج استان درآمدزا در حوزه اقتصادی به شمار می‌رود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد که با کمک مسئولان بتواند در انجام امور محول شده در حوزه اقتصادی موفق عمل کند.

مهدی دسینه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم با حکم فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به‌عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نماینده وزیر در استان هرمزگان منصوب شد.

دسینه از مدیران جوان هرمزگانی، عضو هئیت علمی گروه اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و دارای مدرک دکتری مالی با درجه استادیاری است.

وی مقالات علمی متعددی در حوزه مدیریت مالی و اقتصادی دارد و چند کتاب نیز در این حوزه به رشته تحریر درآورده است.

مهدی دسینه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، واحد بین‌الملل دانشگاه آزاد قشم و  مرکز آموزشی و فرهنگی سمای هرمزگان را در کارنامه خود دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها