رییس کل دادگستری استان:

مزایده ۲۸۸ دستگاه خودرو و شناور توقیفی مواد مخدر در هرمزگان برگزار شدرییس کل دادگستری هرمزگان گفت: باتوجه به دستورات رییس قوه قضاییه در خصوص لزوم سرعت بخشی در تعیین تکلیف اموال توقیفی مربوط به پرونده‌های مواد مخدر و تاکید دادستان کل کشور در این خصوص، مزایده عمومی ۲۸۸ دستگاه خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در استان برگزار شد.

به گزارش صبح ساحل، «مجتبی قهرمانی»، رییس کل دادگستری هرمزگان روز چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: مزایده عمومی شماره ۶۸ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تحت نظارت دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان برگزار شد و در نتیجه آن ۲۳۳ دستگاه خودروی سبک، ۵۲ دستگاه موتورسیکلت، سه فروند قایق و ۵۹۰ دستگاه چرخ خیاطی مستعمل در معرض فروش قرار گرفت.

وی اضافه کرد: متقاضیان شرکت در این مزایده با مراجعه به محل پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان از اقلام موضوع مزایده یادشده بازدید و پیشنهادات خود را ارائه نموده اند.

رییس کل دادگستری هرمزگان افزود: لیست اقلام و فرم شرکت در مزایده در سایت ستاد مبارزه با مواد مخدر (صفحه اصلی، بخش مزایده و مناقصه) جهت دریافت شرکت کنندگان بارگذاری شده بود و دریافت جزئیات آن از طریق مشاهده متن فراخوان در صفحه اصلی این سایت به نشانی www.setadiran.ir امکان‌پذیر بوده است.

قهرمانی همچنین با تاکید بر جدیت دستگاه قضایی در ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان و مصادره اموال حاصل از پولشویی و تجارت موادمخدر، گفت: با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض برای خشکاندن ریشه‌های قاچاق مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهیم کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها