آخرین وضعیت شهر بندرعباس تا ساعت ۹ یکشنبه؛

آبگرفتگی ۱۲ منزل مسکونی/ تسهیل دفع آبگرفتگی معابر ادامه داردمدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس گفت: در بارندگی بامداد گذشته و صبح امروز ۱۲ منزل دچار آبگرفتگی جزئی شدند.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حمیدرضا حیدری پوری با اشاره به آخرین وضعیت شهر بندرعباس تا ساعت ۹ صبح امروز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، اظهار کرد: با وجود بارندگی های شدید در شب گذشته و صبح امروز خوشبختانه خسارت جانی و همچنین خسارت مالی قابل توجهی نداشته ایم.

وی افزود: تنها در چند نقطه از شهر که پیش‌بینی آن صورت گرفته بود، تعدادی منزل مسکونی دچار آبگرفتگی شده بود.

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: این منازل که پیش از وقوع باران هشدارها و تذکرات لازم به ساکنین آنها داده شده بود، دچار آب گرفتگی جزئی شده و اکنون با تلاش نیروهای شهرداری وضعیت آنها سامان بخشی شده است.

حیدری‌پوری با اشاره به آبگرفتگی در برخی معابر شهر بیان کرد: آبگرفتگی معابر با وجود بارش باران شدید دور از انتظار نیست، اما در حال حاضر اغلب معابر اصلی و فرعی شهر مشکل خاصی برای ترددها ندارند و تنها در برخی بخش ها شاهد آبگرفتگی هستیم.

وی بیان کرد: از شهروندان انتظار داریم با صبر و شکیبایی نیروهای شهرداری را در خدمات‌رسانی هر چه بهتر همراهی کرده و هشدارها را جدی بگیرند