رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

تکلیف جاماندگان از سهام عدالت مشخص می‌شودرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: یک میلیون و دویست هزار نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد سهام عدالت ندارند.

محمدرضا پورابراهیمی با بیان اینکه هم اکنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد فاقد سهام عدالت هستند، گفت: در طرح مجلس تکلیف جاماندگان از سهام عدالت مشخص خواهد شد.

به گزارش صبح ساحل و به نوشته نود اقتصادی، محمدرضا پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: طرح جاماندگان سهام عدالت در نوبت بررسی در صحن علنی است و منابع مالی آن هم مشخص شده است. براساس اطلاعات ما حدود ۲۰ میلیون نفر از کسانی که در زمان عرضه سهام عدالت در سال‌های ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵ مالک سهام عدالت شدند، جزو شش دهک پایین درآمدی کشور محسوب نمی‌شدند، یعنی ۲۰ میلیون از جمعیت کم درآمد کشور هم از سهام عدالت محروم شده‌اند.

وی بیان کرد: در گزارشی که کمیته امداد امام خمینی ارائه کرده است، هم اکنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از افراد تحت پوشش این کمیته فاقد سهام عدالت هستند و سازمان بهزیستی نیز اعلام کرده است حدود دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از افراد تحت پوشش این سازمان سهام عدالت دریافت نکرده اند. در طرح مجلس تکلیف جاماندگان از سهام عدالت مشخص خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها