راه‌اندازی نخستین موزه زمین‌شناسی در جزیره هرمزرئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: در حوزه پژوهش پیگیر پروژه‌های علمی و درآمدزای بزرگی هستیم ازجمله اینکه راه‌اندازی مرکز تحقیقات و پژوهشکده در حوزه‌های مدیریت، حسابداری، علوم کاربردی، علوم مدیریت دریایی گردشگری، ارز دیجیتال، صنایع ساخت و معماری و شناورهای سنگین را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

به گزارش صبح ساحل، "احسانی کامرانی"، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان درباره پذیرش دانشجو و اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان برای آموزش مجازی در ترم جدید تحصیلی بیان کرد: تاکنون استقبال داوطلبان برای ورود به این دانشگاه‌ بسیار خوب بوده و با اطلاع‌رسانی مجازی و تبلیغات استانی و کشوری که در حال انجام است، انتظار داریم شاهد پذیرش و افزایش ۲۰ درصدی ثبت‌ نام دانشجو در سال جاری در مقایسه با سال گذشته باشیم.

کامرانی اضافه کرد: تأکید بر کیفیت‌بخشی به آموزش مجازی از طریق نظارت مستمر و استفاده بیشتر از اعضای هیئت علمی توانمند دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان است که این مهم در الکترونیکی کردن فرآیندها و کاهش نیاز به حضور فیزیکی دانشجویان در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا از برنامه‌های مهم برای بالابردن سطح کیفی در همه واحدها و ایجاد رضایتمندی دانشجویان بوده است.

در ادامه وی با  اشاره به اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان درحوزه پژوهش و آموزش مجازی در ترم جدید افزود: در حوزه پژوهش پیگیر پروژه‌های علمی و درآمدزای بزرگی هستیم ازجمله اینکه راه‌اندازی مرکز تحقیقات و پژوهشکده در حوزه‌های مدیریت، حسابداری، علوم کاربردی، علوم مدیریت دریایی گردشگری، ارز دیجیتال، صنایع ساخت و معماری و شناورهای سنگین را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

کامرانی ادامه داد: پیگیر راه‌اندازی مرکز تحقیقات تالابی در بندر خمیر و راه‌اندازی مرکز تحقیقات کشاورزی با مشارکت جهاد کشاورزی استان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب هستیم. با انجام اقدامات اولیه، راه‌اندازی نخستین موزه زمین‌شناسی و کانی‌شناسی در جزیره هرمز با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هرمز در کنار تهیه طرح درآمدزایی گردشگری این جزیره را هم در دستور کار داریم.

در پایان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اضافه کرد: آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم برای برگزاری کلاس‌ها به‌صورت مجازی مانند تهیه لپ‌تاپ، افزایش پهنای باند اینترنت و... برای همه مراکز، واحدهای دانشگاهی، دانشکده و مدارس سما از دیگر اقدامات دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان هرمزگان برای آموزش مجازی و از برنامه‌های مهم برای بالابردن سطح کیفی و ایجاد رضایتمندی جامعه از این دانشگاه بوده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها