اعمال نرخ عوارض ورود خودرو‌های پلاک ملی به جزیره قشمجعفر پاکنژاد افزود: براساس قانون نرخ عوارض ورود خودور‌های پلاک ملی به جزیره قشم امسال اعمال می‌شود.
وی گفت: از سال ۷۳ تاکنون مصوبه هیات دولت مبنی پرداخت نرخ عوارض ورود خودرو‌های پلاک ملی به قشم تاکنون اجرا نشده است.


وی افزود: تعرفه مربوط به پلاک خودرو‌های ملی در مبدا ورودی از بندر پهل بندر خمیر به بندر لافت در جزیره قشم با عوارض ورودی با این جزیره جمع و اعمال می‌شود.
وی افزود: عوارض ورود خودرو به قشم سهم دهیاری، بیمه، شورای پهل، شورای اسلامی لافت و سازمان منطقه آزاد است.


پاکنژاد گفت: با اضافه شدن مبلغ عوارض یکبار تردد، از این پس هر خودرو سواری در مبدا ورودی به قشم در بندرپهل ۱۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان پرداخت می‌کند.
وی افزود: در بدو ورود به جزیره قشم انواع تریلی با احتساب عوارض پلاک ملی، ۱۸۳ هزار و ۴۶۰ تومان، اتوبوس ۱۸۸ هزار و ۸۷۵ تومان، کامیون ده چرخ ۱۳۸ هزار و ۴۰ تومان، مینی بوس ۱۲۷ هزار تومان، کامیونت، و خاور هم ۱۰۹ هزار و ۲۲۰ تومان پرداخت می‌کند.
وی افزود: براساس مصوبه هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم خانواده شهدا، قشموندان و افراد دارای کارت شهروندی جزیره از پرداخت عوارض یکبار تردد معاف هستند.


مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم گفت: مبالغ مربوط به ورود خودرو‌ها به جزیره قشم در پرتال سازمانی سایت منطقه آزاد قشم به آدرس Portal.Qeshm.ir در بخش شفاف سازی بارگزاری شده است.

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها