رییس کل دادگستری استان هرمزگان:

کشف بیش از ۹۹۴ کیلو گرم مواد مخدر در هرمزگان/۱۰ نفر از سوداگران مرگ دستگیر شدندرییس کل دادگستری استان هرمزگان از کشف بیش از ۹۹۴ کیلوگرم موادمخدر و دستگیری ۱۰ نفر از سوداگران مرگ خبر داد.
به گزارش صبح ساحل، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: با هماهنگی مسئولین قضایی و در نتیجه اقدامات اطلاعاتی و اشراف بر محورهای مواصلاتی استان ، مأموران انتظامی موفق شدند از ابتدای هفته تاکنون، ۸ دستگاه خودرو حامل موادمخدر را شناسایی و در عملیات های ضربتی توقیف کنند.صالحی در ادامه افزود: در بازرسی دقیق از این خودروها در مجموع ۹۹۴ کیلو و ۸۸۱ گرم انواع مواد افیونی کشف و ضبط شد.
این مقام قضایی خاطرنشان کرد: در این رابطه  نفر ۱۰ قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ نیز دستگیر شده اند که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی در بازداشت به سر می برند.وی اظهار داشت: این حجم از مواد مخدر در شهرستان های بندرعباس،میناب، بستک، حاجی آباد، بندر خمیر و رودان کشف شده است.
رییس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تأکید کرد: دستگاه قضایی با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض، در مسیر مبارزه بی‌امان با بلای خانمان‌سوز مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد شد و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهد کرد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها