در پی آتش‌سوزی قطار تهران- بندرعباس؛

استاندار هرمزگان خواستار بررسی وضعیت مسافران قطار شد استاندار هرمزگان از مدیرکل و مسوولان راه آهن استان خواست: وضعیت مسافران قطار حادثه دیده مسیر تهران به بندرعباس به محض ورود به هرمزگان بررسی و گزارش شود.

به گزارش صبح ساحل، فریدون همتی جمعه شب با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: براساس گزارش ارایه شده از استان یزد، قسمتی از لکوموتیو قطار یادشده ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در حوالی اردکان دچار نقص فنی و حریق شده بود. وی بیان داشت: بلافاصله توسط ماموران فنی، لوکوموتیو از واگن‌های مسافری قطار جدا و اطفا حریق انجام شد و در این حادثه به هیچ یک از واگن‌ها و مسافران آسیبی وارد نشد.
استاندار هرمزگان اظهارداشت: با رفع حادثه و جایگزینی لوکوموتیو دیگر، قطار مسافری تهران به بندرعباس به مسیر خود به سمت این استان ادامه داده است. 

 همتی ابرازداشت: باتوجه به پیگیری مسوولان استانی، مشکلی برای مسافران و کارکنان قطار یادشده رخ نداده و مردم هرمزگان نگران این موضوع نباشند. یک رام قطار که عصر روز جمعه از تهران عازم بندرعباس بود، در ۲۰ کیلومتری اردکان یزد دچار حادثه شد اما خوشبختانه برای هیچ‌یک از مسافران و کارکنان قطار مشکلی به وجود نیامده است.               

منبع: ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها