از سوی هیات شطرنج اعلام شد

نتایج آنلاین رقابت‌های استعدادهای درخشان، بانوان آزاد و زیر ۱۴ سالیاسان قربانی قهرمان چهارمین دوره مسابقه شطرنج آنلاین مرکز استعدادهای درخشان شهید حقانی بندرعباس شناخته شد.

به گزارش صبح ساحل، در این دوره از مسابقات که در پنج دور و به روش سوئیسی برگزار گردید یاسان قربانی دانش آموز پایه هفتم با کسب پنج امتیاز قهرمان شد.‌ نیما جهان پناه دانش آموز پایه دهم ریاضی با کسب ۳/۵ امتیاز در مکان دوم ایستاد.‌
فرزاد مهدوی فر دانش آموز پایه دهم تجربی با کسب سه امتیاز عنوان سومی را کسب کرد.‌ این مسابقات هر هفته پنج شنبه ساعت ۲۰ برگزار می شود.

شطرنج آنلاین بانوان


ملیکا سالاری عنوان قهرمانی دوازدهمین دوره مسابقه شطرنج آنلاین بانوان هرمزگان را از آن خودش کرد.‌
در این دوره از مسابقات پس از ملیکا سالاری از بندرعباس که عنوان قهرمانی را به دست آورد
پرنیان عبدی از بندرعباس و مریم ذاکری از میناب دوم و سوم شدند.

شطرنج آزاد آنلاين به میزبانی پارسیان


میلاد سلیمانیان بر سکوی قهرمانی مسابقات شطرنج آزاد آنلاين هرمزگان به میزبانی هیات شطرنج شهرستان پارسیان ایستاد.
سومین دوره مسابقات آزاد آنلاین شهرستان پارسیان باحضور ۲۰شطرنجباز به روش سوئيسی در هفت دور برگزار شد و میلاد سلیمانیان از بندرعباس با ۵/۵ امتیاز
عنوان نخست را کسب کرد.‌مقام دوم را محمد امین باوی از جزیره هرمز با پنج امتیاز و پوئن شکنی بیشتر از آن خودش کرد و امین پارسا از پارسیان با پنج امتیاز و پوئن شکنی کمتر سوم شد. مسابقات آزاد هیات شطرنج هرمزگان به میزبانی هیات شطرنج پارسیان هر هفته سه شنبه ها برگزار می شود .
شطرنج آنلاین زیر ۱۴ سال هرمزگان
آرسام رجب زاده قهرمان دوازدهمین دوره شطرنج آنلاین زیر ۱۴ سال هرمزگان شناخته شد . این دوره از مسابقات با شرکت ۲۰ شطرنجباز زیر ۱۴ سال از استان هرمزگان به روش سوئیسی و در ۷ دور برگزار شد.
در پایان این رقابت ها آرسام رجب زاده از بندرعباس با کسب شش امتیاز و پوئن شکنی ۲۵ اول شد. پرنیان عبدی از بندرعباس با کسب پنج امتیاز و پوئن شکنی ۲۱
در مکان دوم ایستاد و ابراهیم نجار از پارسیان با کسب پنج امتیاز و پوئن شکنی ۱۹ سوم شد. این مسابقات هر هفته چهارشنبه ساعت ۲۲ برگزار می شود.

شطرنج

  شطرنج

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها